erektiolääkkeet hinnat
premarin dose
zoloft 100mg
weight loss quick
atorvastatin 80 mg
tamiflu cost
buy generic ventolin
apps for project management
non prescription ed pills
best tablets for weight loss
tadalafil citrate
buy cialis overnight
tamiflu online
sildenafil 100mg
zovirax cream
tamiflu online
premarin generic

Aby podkreślić styl epoki zaproponowano stworzenie kopii obrazu w formie fresku bezpośrednio na ścianie. Dzięki temu pomieszczenie nabrało cech prawdziwego XIX-wiecznego wnętrza ozdobionego osobiście przez artystę. Malowidło otacza rama z pomalowanego na biało drewna ze złotymi wstawkami, która dopełnia całości i doskonale komponuje się z pozostałą częścią pokoju. Rok realizacji : 2008.

Właścicielka domu jest miłośniczką eleganckich i wyrafinowanych wnętrz. W pełnym marmurów i stylizowanych mebli pokoju dominuje barwa zielona, która ma podkreślać kolor oczu pani domu. W buduarze zawisnąć miała kopia obrazu Francesco Hayeza - „Rinaldo i Armida”, dziewiętnastowiecznego włoskiego malarza.

Aby podkreślić styl epoki zaproponowano stworzenie kopii obrazu w formie fresku bezpośrednio na ścianie. Dzięki temu pomieszczenie nabrało cech prawdziwego XIX wiecznego wnętrza ozdobionego osobiście przez artystę. Malowidło otacza rama z pomalowanego na biało drewna ze złotymi wstawkami, która dopełnia całości i doskonale komponuje się z pozostałą częścią pokoju.