Buduar, Tychy

Właścicielka domu jest miłośniczką eleganckich i wyrafinowanych wnętrz. W pełnym marmurów i stylizowanych mebli pokoju dominuje barwa zielona, która ma podkreślać kolor oczu Pani domu. W buduarze zawisnąć miała kopia obrazu Francesco Hayeza - „Rinaldo i Armida”, XIX-wiecznego włoskiego malarza.

Aby podkreślić styl epoki zaproponowano stworzenie kopii obrazu w formie fresku bezpośrednio na ścianie. Dzięki temu pomieszczenie nabrało cech prawdziwego XIX-wiecznego wnętrza ozdobionego osobiście przez artystę. Malowidło otacza rama z pomalowanego na biało drewna ze złotymi wstawkami, która dopełnia całości i doskonale komponuje się z pozostałą częścią pokoju. Rok realizacji : 2008.

Właścicielka domu jest miłośniczką eleganckich i wyrafinowanych wnętrz. W pełnym marmurów i stylizowanych mebli pokoju dominuje barwa zielona, która ma podkreślać kolor oczu pani domu. W buduarze zawisnąć miała kopia obrazu Francesco Hayeza - „Rinaldo i Armida”, dziewiętnastowiecznego włoskiego malarza.

Aby podkreślić styl epoki zaproponowano stworzenie kopii obrazu w formie fresku bezpośrednio na ścianie. Dzięki temu pomieszczenie nabrało cech prawdziwego XIX wiecznego wnętrza ozdobionego osobiście przez artystę. Malowidło otacza rama z pomalowanego na biało drewna ze złotymi wstawkami, która dopełnia całości i doskonale komponuje się z pozostałą częścią pokoju.