erektiolääkkeet hinnat
premarin dose
zoloft 100mg
weight loss quick
atorvastatin 80 mg
tamiflu cost
buy generic ventolin
apps for project management
non prescription ed pills
best tablets for weight loss
tadalafil citrate
buy cialis overnight
tamiflu online
sildenafil 100mg

W latach 1980 - 84 pobierał nauki w Liceum Artystycznym im.Samokisha na Krymie, na Wydziale Malarstwa Sztalugowego.

W roku 1989 wstąpił na wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie, gdzie studiował w pracowni prof. Lubomyra Medwidja oraz  prof. Witolda Monastyrskiego, którą ukończył z wyróżnieniem w 1995 roku broniąc pracę dyplomową " Kompleksowe ukształtowanie i malowanie ikonostasu" i tym samym zdobywając tytuł artysty plastyka w zakresie sztuki monumentalno - dekoracyjnej.

Od połowy lat dziewięćdziesiątych mieszka oraz pracuje na stałe w Polsce, gdzie zrealizował szereg wystaw swoich prac w krakowskich galeriach malarstwa. W 1999 roku odbyła się wystawa zatytułowana "Przecięcia" , a w roku 2002 zrealizowana została kolejna -  "Odcienie Szarości".  Dzisiaj na stałą ekspozycję jego dzieł składają się elementy przestrzeni publicznej, w których znajdują się jego prace takie jak wnętrza clubów, hal, galerii oraz fasady budynków.

Pracuje w różnych technikach: akwarela, olej, mozaika, freska, witraż, a jego prace znajdują się wielu prywatnych kolekcjach oraz  galeriach (Polska, Niemcy, Francja, Stany Zjednoczone), halach publicznych, clubach, na elewacjach budynków  na terenie Małopolski - głównie Krakowa, oraz  Śląska.